Respect voor onze vrijwilligers

Ook dit jaar kunnen we gelukkig weer rekenen op collega wijkbewoners die meehelpen om een geslaagd Familiespektakel Blixembosch neer te zetten. Vrijwilligers die achter de bar staan, bij een zeskamp spel, de Blixemkids die schmincken, de vloer vegen, spellen van de Zeskamp opbouwen, frites bakken en bijvoorbeeld de toiletten schoon houden. Dat verdient respect!

Het is namelijk niet ons werk om lege bekertjes van de grond te halen, de toiletten te poetsen, de tent te vegen, … het wordt allemaal gedaan door Blixemboschers die samen een geweldige afsluiting van de vakantie willen organiseren. Een groot dankjewel voor onze vrijwilligers!

Hoe kun je daarbij helpen? En echt elke hulp wordt gewaardeerd.

  • Gooi het afval in de daarvoor bestemde afvalbakken of zakken
  • Zeg eens dankjewel tegen onze vrijwilligers
  • Help mee om de toiletten schoon te houden
  • Gooi de lege bekers in de afvalbakken
  • Luister naar de aanwijzingen van de spelbegeleiders
  • Ga niet in discussie met de spelbegeleider. Niet als coach, niet als deelnemer maar ook niet als ouder van de deelnemende kinderen
  • Laat geen rommel achter op de Zeskamp ‘camping’
  • Neem het niet verkochte speelgoed mee naar huis of laat het netjes achter voor het goede doel
  • Wees een voorbeeld Familiespektakel Blixembosch bezoeker
Dank jullie wel voor jullie hulp om ook van het komende weekend een fantastisch 23e Familiespektakel Blixembosch te maken.

Leave your thought