Dank aan onze vrijwilligers

Aanstaand weekend is het zover, het 24e Familiespektakel Blixembosch. Waar zouden we zijn zonder al onze vrijwilligers … Precies, helemaal nergens. Zij zetten zich in voor:

De organisatie, aankleding, spelbegeleiding, elektra, bar, catering, schoonmaken, schmincken, pannenkoeken bakken, bonnenverkoop, EHBO, BlixemQuizzz, Zeskamp, MiniDisco, Marathonestafette en natuurlijk het opblazen van de ballonnen 😉 

Dankzij hen is het mogelijk om een feest als het Familiespektakel te organiseren. De een werkt een uurtje, een ander is zelfs het gehele weekend in het Aanschotpark te vinden. Vele handen maken licht werk en allemaal hebben we de overtuiging om gezamenlijk een mooi en toegankelijk wijkfeest neer te zetten. Al onze vrijwilligers zijn dan ook collega wijkbewoners uit Blixembosch die je bij school of bij Albert Heijn weer tegen kunt komen. Onze vraag aan alle deelnemers is om respect voor onze vrijwilligers te hebben. Dit kan door:

  • Respecteer de mening van de spelbegeleider bij de Zeskamp
  • Steek een handje toe en laat het afval achter in de containers
  • Let op bij onveilige situaties en waarschuw de organisatie (rode polo shirts)
  • Steek je duim omhoog naar onze vrijwilligers in de gele shirts

DANKJEWEL !!!

Tijs, Paul, Suzanne, Bram, Ellen, Levi, Lars, Dominique, Hein, Jelino, Thijmen, Irma, Isabel, Myrna, Sven, Niels, Tim, Louis, Coco, Jeroen, Bertie, Toine, Martijn, Wim, Renate, Marian, Conny, Carlijn, Gerdie, Gerard, Chris, Helma, Inge, Marcel, Rick, Ilse, Joris, Martijn, Aniek, Iris, Esther, Ursula, Jacqueline, Kim, Bert , Aarnout, Marco, Paul, Jacques, Sjakko, Siward, Esther, Willie, Eric, Peter, Gerry, Ine, Marjan, Petri, Henk, Cees, Michel, Arjan, Vincent, Corry, Petra, Roland, Enno, Simon, Aito, Bert, Edwin, Martijn, Renze, Lieke, Mary-Ann, Nicole, Myra, Irene, Dannie, Martine, Lidewij, Jörgen, Tom, Erol, Rene, Mark, Marc, Mike, Henk, Bas, Pauline, Jekno, Raymond, Lizette, Geraldine, Nathalie, Astrid, Rob, Corinne, Twan, Marcel, Gertjan, Harm, Korbi

Leave your thought