Duim omhoog voor onze vrijwilligers

Nog 2 dagen en dan is het zover – het 25e Familiespektakel in Blixembosch. Een evenement georganiseerd door Blixemboschers voor Blixemboschers. Zonder onze actieve vrijwilligers zou het onmogelijk zijn om een wijkfeest van 4 dagen voor jong en oud te organiseren. Dus …

DANKJEWEL

aan al onze vrijwilligers! Wijkbewoners die je bij school of bij Albert Heijn weer tegen kunt komen. Als organisatie vragen we aan alle deelnemers van het Familiespektakel om respect voor onze vrijwilligers te hebben. Dit kan door:

  • De mening van de spelbegeleider bij de Zeskamp te respecteren
  • Een handje toe te steken en het afval in de containers gooien
  • Bij onveilige situaties de organisatie (rode polo shirts) te waarschuwen
  • Je duim op te steken naar onze vrijwilligers in de gele shirts
Wij wensen iedereen een fantastisch Familiespektakel Blixembosch toe!

Leave your thought