Duim omhoog voor onze vrijwilligers

Nog maar 24 uur en dan starten we met ons 26e Familiespektakel in Blixembosch. Wij hebben er zin in en hopen dat jullie dat ook hebben ­čśë

Een goed moment om even stil te staan dat het gehele Familiespektakel mogelijk wordt gemaakt door de tomeloze inzet van vele vrijwilligers, allemaal collega wijkbewoners uit Blixembosch. En daar zijn wij als organisatie super trots op! Een heel groot

DANKJEWEL 

aan al onze vrijwilligers!

Zij helpen mee met het schoonhouden van de tent en het terrein, staan achter de bar of in de catering tent, staan bij een zeskamp spel, geven verkeersaanwijzingen, houden de toiletten schoon, verkopen ijs, organiseren de marathon, schmincken onze kinderen, bakken pannenkoeken, bedenken de BlixemQuizzz vragen, doen de dansjes van de MiniDisco, zitten bij een springkussen, … zij doen dus heel veel. En daarvoor verdienen ze het respect van iedereen die deelneemt aan het Familiespektakel.

Hoe kun je als bezoeker ook bijdragen aan een schitterend Familiespektakel?

  • Behandel onze vrijwilligers met respect
  • Luister naar de instructies van de zeskamp begeleiders
  • Ruim je eigen rommel op in de daarvoor bestemde prullenbakken
  • Houd je eigen tafel schoon
  • Gooi niets op de grond
  • Geen eigen (sterke) drank meenemen naar het evenement (dit kan ons onze vergunning kosten)
  • In geval van onveilige situaties de organisatie in de rode poloshirts waarschuwen
  • Je duim opsteken naar de vrijwilligers in de gele shirts

Tot morgen, om 17:30 starten we met de MiniDisco en een happy hour in de catering tent, friet + snack voor maar 1 bon.

Leave your thought